Dershane & Okul Taşıma

Dershane & Okul Taşıma

GELECEĞİ TAŞIDIĞIMIZIN FARKINDAYIZ…

Doğuş Kargo Nakliye şirketi olarak Uzun seneler boyu nakliye alanlarında uzman ekibimizle oldukça güvenilir ve aynı zamanda da hızlı bir şekilde hizmetlerimizi vermekte olan bir firma olarak bizler dershane taşımacılığı hizmetleri konusunda da son derecede iddialı olan bir firmayız.

Türkiye’nin her yerinde Okul Dershane Taşımacılığı , Doğuş Kargo Nakliye firması olarak siz değerli müşterilerimize güvenilir, hesaplı kısa sürede taşınma işlemini gerçekleştiriyor ve sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz. Türkiye’nin her yerin de Evden Eve Nakliyat sektöründe değişime ve yeniliğe açık olan Doğuş Kargo, gelişen teknolojiye uygun adımlarla, alanında uzman personeliyle, güvenli, etkin, hızlı ve emniyetli ile fark yaratarak karayolu ulaşım sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmektedir.

Okullarda ve dershanelerde bulunan elektronik eşyalar, bunlara akıllı tahtalar ve okullarda kullanılan bilgisayarlar da dahil, kitaplıklar, sıralar-masalar, yazı masaları ve tahtaları, çöp kovaları gibi daha birçok eşyanın taşınması sırasında eğitime önem veren firmamız bu alanda tüm malzemeleri özenle paketler ve ambalajlamaktadır. Taşıma sırasında malzemelerde en küçük hasar bile olmasına izin vermeyen ekibimiz eşyalarınızı en kısa sürede ilk zamanki gibi sizlere teslim etmeye özen göstermektedir.

Taşıma sırasında asansörlü taşımacılık‘tan, özel ambalajlamaya, ve daha birçok olanak sağlayan firmamız sizlere Sigortalı taşıma olanağı sağlayıp eşyalarınızı daha güvenli ve değerli hale getirmektedir, gelebilecek bizden kaynaklı herhangi bir zarar karşılanacak olup, olabildiğince bu zararlardan kaçınılacaktır. Aynı zaman da taşıma sonrasın da özellikle birkaç katlı binalar için asansörlü boşaltım sisteminin kolaylığını ve güvenliğini de sağlamaktadır.

Ayrıca tüm bu işlemlerden önce bu alanda da kendi alanında uzman ücretsiz expertiz hizmeti sunarak gerekli araç ve eleman tahsis etmekteyiz. Taşıdığımız okul malzemeleri yeni okulda da aynı şekilde hasarsız biçimde yerleştirilir ve düzen sağlanır.

Alanın da profesyonel ve uzman personellerimiz, okul ve dershane araç ve gereçlerinin en ideal şekilde paket ve ambalajlanmasına özen göstererek, nakliye esnasın da dışarıdan kaynaklı oluşabilecek her hangi bir olumsuzluklara karşı en iyi şekil de koruma sağlamaktadır. Bu eşyaların en başın da bilgisayarlar, akıllı tahtalar, projeksiyonlar, masa ve sıralar, panolar olmak üzere daha birçok eşya en iyi şekilde paket ve ambalajlanıp nakliye araçlarına istiflenir. Daha sonra belirtmiş olduğunuz adrese en kısa süre de iletilir.

Detaylı bilgi ve nakliyat işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Adana evden eve nakliyat

Adana evden eve Taşımacılık

Adana evden eve nakliyat

evden eve nakliyat adana

evden eve taşımacılık adana

adana evden eve nakliyat firmaları

adana evden eve Taşımacılık firmaları

adana en ucuz evden eve nakliyat firmaları

adana en iyi evden eve nakliyat firmaları

adana ev taşıma
adana asansörlü nakliyat
adana asansör kiralama
adana ucuz nakliyat
adana şehirler arası nakliyat
adana şehirler arası taşımacılık

Doğuş Kargo » Adana evden eve nakliyat