Hatay Evden Eve Taşımacılık

Hatay Evden Eve Taşımacılık

Doğuş Kargo – Hatay Evden Eve Taşımacılık, her alanda olan başarısını bu alanda   da göstererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve dürüstlük ilkesinden taviz vermeden  çalışmaları sürdürmektedir.

Doğuş Kargo çalışanları olarak Evden Eve Taşımacılık  işlemine başlamadan önce ofisinize gelerek gerekli gözlemleri yapar ve ofisinizin taşıma işlemi için bir plan yaparız.

Planlarımız doğrultusunda ilk işlemimiz ambalajlama ve paketleme olur.  Paketlemeler eşyalarınızın boyutlarına ve hassasiyetliklerine göre yapılacak olup;

  • Havalı Naylonlar (Pıtırak Naylonlar)
  • Streç Naylonlar
  • Graft Kağıtlar
  • Kişiye Özel Poşetler
  • Özel Taşıma Fıçıları
  • Askılıklı Elbise Dolapları

Olmak üzere farklı özelliklerde paketlemeler yapılmaktadır.

Paketlemeden sonra numaralandırılan eşyalarınız araçlarımıza yüklenecek olup siz değerli müşterilerimizin belirttikleri adreslere en kısa ve güvenilir sürede ulaştırılacaktır.

Tüm bunlarla da kalmayıp eşyalarınız özenle boşaltılacak olup binanın yapısına göre gerekirse asansörlü hizmette verilmektedir.

Tüm bunların öncesinde siz değerli müşterilerimizin yapmış olacağı Sigortalama ile eşyalarınız çok daha güvende olacak olup, bizlerde sizlerin güvenini kazanmış olacak ve eşyalarınıza vermiş olduğumuz değeri göstermiş olacağız.

Sizin de ev, ofis, büro vb.. taşınma probleminiz varsa, taşınmakta güçlük çekiyorsanız Hatay Evden Eve Taşımacılık  firmamızı arayın gerisini hiç dert etmeyin.

Eşyalarınızı sabah araçlarımıza yükleyelim akşam yeni evinizde yada ofisinizde rahatlığın keyfini sürün.

Detaylı bilgi ve nakliyat için lütfen bizimle iletişime geçiniz.