ofis & Büro Taşıma

ofis & Büro Taşıma

Ofis & Büro Taşıma Ev eşyalarının taşınması kadar ofis ve büro taşıma ‘da oldukça zor ve karmaşık bir süreç olduğundan dolayı göz korkutur ve yüzde yüz uzmanlık isteyen bir taşımacılıktır. Doğuş Kargo nakliyat firması içerisinde ofis ve büro taşımacılığı için özel uygulamalarımız bulunmakta ve bu da nakliyat için oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Taşıma işlemine başlamadan önce taşınacak eşyalarınızın bulunduğu şehirdeki ev kaç katlı, taşınmaya ne kadar olanaklı, ne kadar eşyanız var, demontaj gerekli mi? Yine aynı şekilde yeni taşınacağınız şehirdeki eviniz kaçıncı katta modüler asansör kullanılabilir mi, ne tür boşaltım siste mi uygulanmalı? şeklinde sorularımıza yanıt bulduktan sonra fiyat teklifimizi vererek onaylandığında taşıma sürecine başlıyoruz.

Doğuş Kargo taşımacılık ve Nakliyat ; Ofis ve Büro alanında da siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için en iyi şekilde çalışmalarına bu alanda da çalışma standartlarından ödün vermeksizin devam etmektedir. Peki ekibimizce Ofis ve Büro Taşımacılığı işlemleri adım adım nasıl yapılır, kısaca bakacak olursak: Doğuş Kargo ekibi olarak Ofis ve Büro Taşımalarında öncelikle ofisinize gelir, eşyalarınızı görür, gerekli gözlemleri, incelemeleri yapar (hassasiyet lik dereceleri, büyüklüğü veya küçüklüğü gibi) ve son olarak taşınma için bir plan yaparız.

Daha sonra yaptığımız bu planlar ve incelemeler doğrultusunda ambalajlama ve paketleme işlemleri için alanında kalifiye ve tecrübeli elamanlarımız ofisinize gelerek paket ve ambalajlamalara başlarlar. Peki ambalajlamalar da özellikle nelere dikkat edilir: Kısaca bunlara da bakacak olursak:

Ambalajlama sırasında özellikle numaralandırmalara çok dikkat edilir, eşyalar büyüklük-küçüklüklerine göre ve hassas oluşlarına, kırılabilirliklerine göre ambalajlanır, daha sonra numaralandırılır ve yüklemeler numaralar dahilinde yapılır. Böylece daha güvenli ve sağlıklı bir yolculuk olacak olup hem sizlerin hem de bizim içimiz yolculuk sırasında rahat olacaktır.

Ayrıca taşıma sırasında malzemelerde en küçük hasar dahi olmasına izin vermeyen ekibimiz eşyalarınızı en kısa sürede ilk zamanki gibi sizlere teslim edecektir.

Peki ya eşyalarımız taşınma sırasında hasar alırlarsa? Bu soru müşterilerimiz hakkında çokça kafa karıştırmaktadır. Fakat Doğuş kargo ekibi olarak bunun içinde sizlere çözüm önerilerimi bulunmaktadır.

Taşıma sırasında birçok olanak sağlayan firmamız sizlere Sigortalı taşıma olanağı sağlayıp eşyalarınızı daha güvenli ve değerli hale getirmektedir, gelebilecek bizden kaynaklı herhangi bir zarar karşılanacak olup, olabildiğince bu zararlardan kaçınılacaktır. Aynı zaman da taşıma sonrasın da özellikle birkaç katlı binalar için asansörlü boşaltım sisteminin kolaylığını ve güvenliğini de sağlamaktadır.

Böylece dar kapılar, yüksek katlı binalar, dar koridorlar taşınma sırasında problem olmaktan çıkacaktır, böylece asansörlü taşımacılık hem ekiplerimiz adına hem de sizler adına büyük kolaylık sağlayacaktır. Doğuş Kargo ekibi olarak birçok alanda olduğu gibi Kaliteli Asansörleriyle Birlikte son teknoloji ile oluşturulmuş tüm teknik detayları kullanarak ülkemizde birçok alan da olduğu gibi Evden Eve Nakliyat / Taşımacılık alanların da da büyük hizmetler vermekteyiz. Detaylı bilgi ve nakliyat işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Adana evden eve nakliyat

Adana evden eve Taşımacılık

Adana evden eve nakliyat

evden eve nakliyat adana

evden eve taşımacılık adana

adana evden eve nakliyat firmaları

adana evden eve Taşımacılık firmaları

adana en ucuz evden eve nakliyat firmaları

adana en iyi evden eve nakliyat firmaları

adana ev taşıma
adana asansörlü nakliyat
adana asansör kiralama
adana ucuz nakliyat
adana şehirler arası nakliyat
adana şehirler arası taşımacılık

Doğuş Kargo » Adana evden eve nakliyat