Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık firması, sizlerin eşyalarını tamamen sigortalayarak, eşyalarınızı her hangi bir hasara karşı korumaktadır. Boşaltım sırasında Doğuş Kargo firma çalışanları sizlerin ürünlerini sizlerle birlikte kontrol etmektedirler. Eğer eşyalarınız içerisinde her hangi bir ürün zarar görmüş ise hasar tespit tutanağı oluşturulmakta ve eşyanızın maddi değeri ya da eşyanızın özelliğine göre sizlere yenisi verilmektedir. Böylece sizlerde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyan firmanın, istenmeyen olası durumlarda zarar görmüş eşyalarınız için kullanmış olduğu sigortalı taşımacılık ile güvenli bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz gibi taşıtacak ve en azından kafanız rahat olacak bir şekilde eşyalarınızı yeni evinize kuracaksınız.

Yıllardır taşımacılık ve nakliye işleriyle uğraşan Doğuş kargo ekibi olarak Nakliye ve taşımacılıkta en önemli etkenin, müşterilerimizde en çok çekimserlik uyandıran konunun ve ve müşterilerimizin bizlerden beklentisinin güven olduğunu biliyoruz ve bu sorumluluğumuzun farkındayız .

Günümüzde her geçen gün artan ihtiyaçlar, her geçen gün gelişen ve ilerleyen teknoloji ve bunun sonucunda da taşınma sırasında beraberinde getirdiği zorlukları da beraberin de barındırmaktadır. Artan ihtiyaçlar ve bunun doğrultusun da alınan yeni eşyalarla evlerde artan değerli eşyalar, özenle alınıp korunan kolay zarar alabilen eşyalar gibi daha birçok eşyanızın taşınması sırasında içiniz rahat etmeyebilir, bu doğrultuda taşınma sırasın da sizlerin de içine kuşku düşebilir veya güven konusun da problemler yaşayabilirsiniz.

Bu ve bu gibi durum da olan müşterilerimiz için güvenli ve sigortalı taşıma tam sizlere göre. Siz müşterilerimiz de taşınırken eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde belirttiğiniz lokasyona gitmesini istersiniz. Bizlerde Doğuş Kargo Ekibi olarak sizlere bunun güvencesini veriyoruz, eşyalarınızı sigortalayarak, taşıma esnasında gelebilecek olan çizilme, kırıma gibi durumlarda eşyalarınızı sigorta kapsamında yeniliyoruz.

Bu durumda Sigortalı Taşımacılık‘ta özellikle üzerinde durulan iki önemli sigorta maddesi bulunmaktadır. Bunlara kısaca bakacak olursak, bu iki maddeyi aşağıda gördüğünüz gibi sıralayabiliriz:

Bunlardan birisi “üçüncü şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortası” ve diğeri “Emtia Nakliyat Sigortasıdır”.Bunlardan ilki nakliyatçının taşıdığı mala üçüncü şahıslardan gelebilecek zararlara karşı koruma sağlayan sigorta poliçesidir. Yaygın olarak örnek verecek olunursa: Yangın, 3. Taraf kaza, geri batması gibi durumlardır.

İkinci sigorta ise yükün belirtile lokasyona taşındığı esnada ekiplerimizce oluşabilecek kırılma, çizilme gibi hasar ve kayıpları güvence altına alan sigorta türüdür.Sigortalı taşıma hizmeti veren Doğuş kargo şirketimiz güvenli taşımanın adresidir.

Adana evden eve nakliyat

Adana evden eve Taşımacılık

Adana evden eve nakliyat

evden eve nakliyat adana

evden eve taşımacılık adana

adana evden eve nakliyat firmaları

adana evden eve Taşımacılık firmaları

adana en ucuz evden eve nakliyat firmaları

adana en iyi evden eve nakliyat firmaları

adana ev taşıma
adana asansörlü nakliyat
adana asansör kiralama
adana ucuz nakliyat
adana şehirler arası nakliyat
adana şehirler arası taşımacılık

Doğuş Kargo » Adana evden eve nakliyat